CZECH MARKETING s. r. o.
Sladkovského 433
530 02 Pardubice
tel./fax: 466 657 585
E-mail:info@czech-marketing.com
WWW:www.czech-marketing.com

Reklamní kalendář

 

Firma Czech marketing vydala již sedmnáct úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Pro příští rok jsme připravili osmnácté pokračování s názvem "Etiketa s humorem II 2016" s testovým kvízem na etiketu a novými vtipy, které ještě nebyly nikde publikovány.

 


Dětský super den

„Dětský super den” je název  největšího dětského dne v regionu. Pořádá jej agentura Czech marketing, s.r.o., ve spolupráci s Dostihovým spolkem, a. s.. 

Naším hlavním cílem je vytvořit z Dětského super dne nezapomenutelný zážitek, na který se budou děti po celý rok těšit a který pro ně bude opravdu „super“. Doufáme, že se nám to v minulých letech podařilo a chceme tuto tradici uchovat i nadále. Důkazem budiž, že doposud Dětský super den pobavil již více než 40.000 dětí.

Program Dětského super dne je tradičně velmi atraktivní. Po celý den mohou děti soutěžit na jednadvaceti stanovištích (například lanové překážky, hod na slona, bludiště, souboj na plátěné obuchy...). Za každou splněnou disciplínu obdrží děti razítko do své soutěžní karty. Podle počtu razítek si mohou vybrat sladké odměny v super obchůdku. (Odměny jsou rozdělovány tak, aby si každé dítě odneslo sladkosti v hodnotě téměř celého vstupného.) Na pódiu souběžně probíhá hlavní program, kde vystupují malé „hvězdičky“ i velké star dětského nebe. Dětský super den navštívili Michal Nesvatba, Dáda Patrasová, Maxim Turbulenc, Martin Maxa, Inka Rybářová, Sámer Issa, Václav Upír Krejčí,  mnoho dalších.

Pro zábavu i poučení jsou přichystány nejrůznější atrakce jako například face painting, bungee running, houpačky, skákací hrady a skluzavky, zookoutek Zoologické zahrady ve Dvoře Králové, ukázky dovedností Hasičského záchranného sboru a Červeného kříže, vyjížďka po trase Velké Pardubické a mnoho dalších.

Bez partnerů, kteří nám finančně pomáhají, by Dětský super den nemohl být tak super, a proto si nesmírně vážíme všech, kteří nás až doposud podporovali a kteří se rozhodnou nás podpořit i v budoucnu. Všem partnerům ze srdce děkujeme.

Kompletní informace najdete na www.detskysuperden.cz

14. Dětský super den se konal 6. června 2015.eBRÁNA webarchitect