CZECH MARKETING s. r. o.
Sladkovského 433
530 02 Pardubice
tel./fax: 466 657 585
E-mail:info@czech-marketing.com
WWW:www.czech-marketing.com

Reklamní kalendář

 

Firma Czech marketing vydala již sedmnáct úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Pro příští rok jsme připravili osmnácté pokračování s názvem "Etiketa s humorem II 2016" s testovým kvízem na etiketu a novými vtipy, které ještě nebyly nikde publikovány.

 


Pardubický festival vína

Pardubice bývají vnímány jako město perníku a sportu, případně piva. To se firma Czech marketing před sedmnácti lety pokusila změnit. V nevinařském kraji zasadila útlou rostlinku vinné révy a pečlivě se o ni starala. Úspěšně. Vyrostl z ní jeden z nejchutnějších a nejpěknějších festivalů vína v republice.

Samotnému festivalu předchází Soutěž vín o Šampiona výstavy, na kterou každoročně zamíří desítky vinařů nejen z Čech a Moravy, ale i ze zahraničí, aby představili to nejlepší, co jejich sklípky skrývají. A protože na zážitku z vína se podílí i umění jeho servisu, je součástí festivalu i Soutěž sommeliérů. Její vítěz získá titul Sommelier Znovín.

Pardubický festival vína se koná na sklonku srpna, je dvoudenní a zabydlel se v malebných prostorách Pardubického zámku, které skýtají jedinečnou atmosféru. Tóny cimbálové muziky po oba dny provázejí kroky vinných poutníků, kteří se volně brouzdají od stánku ke stánku, ochutnávají jednotlivé odrůdy, hodnotí jejich jiskru a půvab, nakupují za příznivé ceny. Více než šedesát domácích i zahraničních vystavovatelů je zárukou širokého výběru. Pro ty, kteří nakoupili víc, než unesou, je připravena vinná úschovna – lahví a kartonů, nikoli bytostí. Čas příjemně plyne, komu při ochutnávce vytrávilo, ten zamíří ke stánku s gastronomickými specialitami nebo tradičním občerstvením, pro soutěživce probíhají vinné soutěže. Ale i děti zaneprázdněných rodičů si mají kde hrát: je pro ně připraven skákací hrad a další atrakce. Tak vypadá obrázek z festivalu vína, který má duši a který své patnácté narozeniny oslavil rekordní účastí: na zámek přišlo vzdát hold dobrému vínu více než čtyři tisíce spokojených návštěvníků.

Součástí Pardubického festivalu vína je také velkolepá lidová veselice, která nese název Pardubická vinařská noc. Pernštýnské náměstí se večer zaplní trhovci s občerstvením i tradičními řemesly, načepují se vinné sudy, roztočí pípy a vypukne zábava, která potrvá až do půlnoci. Na pódiu se střídají rockové i cimbálové kapely, proběhnou soutěže s vinnou tematikou, své umění předvedou mistři sommelieři. Návštěvníci mohou ochutnávat vína domácí i zahraniční provenience, na milovníky dobrého jídla čekají grilované klobásky a sýry, trdelníky, medovina a množství dalších pochutin. A protože Pardubická vinařská noc je slavností opravdu lidovou, která každoročně přiláká víc než pět tisíc návštěvníků, vstupné je zdarma.

Chtěli bychom proto poděkovat všem partnerům, kteří festivalu finančně pomáhají, protože bez jejich podpory by se nedožil krásných sedmnácti let a nedorostl by do tak sličné podoby. Vážení partneři, děkujeme za vaši dosavadní přízeň a věříme, že s vaší pomocí se vinné révě a našemu festivalu bude i nadále v Pardubicích dařit!

Fotky z vinného svátku najdete na našem facebooku www.facebook.com/PardubickyFestivalVina

19. ročník Pardubického festivalu vína proběhne 26. a 27. srpna 2016.

Více v novinkách a kompletní informace ze všech akcí včetně samotného festivalu najdete na www.pardubickyfestivalvina.cz nebo na www.facebook.com/PardubickyFestivalVinaeBRÁNA webarchitect