CZECH MARKETING s. r. o.
Sladkovského 433
530 02 Pardubice
tel./fax: 466 657 585
E-mail:info@czech-marketing.com
WWW:www.czech-marketing.com

Reklamní kalendář

 

Firma Czech marketing vydala již sedmnáct úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Pro příští rok jsme připravili osmnácté pokračování s názvem "Etiketa s humorem II 2016" s testovým kvízem na etiketu a novými vtipy, které ještě nebyly nikde publikovány.

 


Reklamní kalendář

Vážení obchodní přátelé,

  agentura Czech marketing doposud vydala již patnáct velmi úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Na příští rok jsme připravili šestnácté pokračování a to s názvem „Smíchem ku zdraví 2014" s původními novými vtipy, které nebyly nikdy nikde publikovány.

Partnerům, kteří s námi doposud nespolupracovali, bychom rádi představili autora, výtvarníka Jana  Honzu Lušovského.

Tento kreslící učitel stolničení, se narodil 28. 12. 1950 ve Svítkově, dětství strávil z velké části  v dostihových stájích Velké pardubické. Vyučil se číšníkem v hotelích Grand a Zlatá štika. Uměleckého vzdělání se mu bohužel nedostalo a tak se jeho život přes hotelovou školu v Poděbradech začal ubírat jiným směrem, než si představoval. V roce 1975 začal poprvé s kresleným humorem, kterému se věnuje ve všech volných chvílích dodnes. V roce 1997 se dokonce úspěšně pokusil o zápis do Guinessovy knihy rekordů, když za 55 hodin nakreslil 379 vtipů s dostihovou tematikou.

„Smíchem ku zdraví 2014“ je plnobarevný stolní kalendář vytištěný na křídovém papíře, uspořádaný týdně vždy s jedou kreslenou anekdotou na každé straně. 


V souvislosti s tímto produktem se nabízí i spolupráce s jednotlivými klienty ve smyslu prezentace na jednotlivých stranách kalendáře. Každá strana kalendáře nabízí prostor cca 10 x 6 cm pro kvalitní plnobarevnou prezentaci firmy. Jednoznačnou výhodou tohoto zviditelnění je plánovaný počet výtisků min. 10 000 ks, dále pak celoroční kontakty na uvedené společnosti, možnost zpětného vyhledávání potřebných údajů a v neposlední řadě i propagační efekt - kalendář  samotný  je svým grafickým zpracováním důstojnou vizitkou každé firmy.

Podmínky prezentace jednotlivých subjektů:
Plnobarevná plocha 10 x 6 cm … 13 000 Kč + 100 ks kalendářů zdarma (65 Kč/ks) včetně oboustranného potisku spodního okraje kalendáře logem Vaší firmy.

Uvedená cena zahrnuje i grafické zpracování návrhu reklamy dle požadavků a podkladů zadavatele.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

V případě zájmu je možno kalendáře přiobjednat v ceně 65 Kč/ks. Projekt realizuje firma Czech marketing s. r. o., která garantuje nejen kvalitní grafické zpracování, ale i zabezpečení včasného vydání.

V případě zájmu o tento jedinečný kalendář nás kontaktujte na telefonu 603 150 555.

 eBRÁNA webarchitect