CZECH MARKETING s. r. o.
Sladkovského 433
530 02 Pardubice
tel./fax: 466 657 585
E-mail:info@czech-marketing.com
WWW:www.czech-marketing.com

Reklamní kalendář

 

Firma Czech marketing vydala již sedmnáct úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Pro příští rok jsme připravili osmnácté pokračování s názvem "Etiketa s humorem II 2016" s testovým kvízem na etiketu a novými vtipy, které ještě nebyly nikde publikovány.

 


Reprezentační stavební ples

Firma Czech marketing se v Pardubickém kraji vyprofilovala jako reklamně-eventová agentura, s bohatými praktickými zkušenostmi s pořádáním kulturních a společenských akcí. V roce 2007 jsme úspěšně položili „základní kámen“ stavebního plesu a tato společenská událost pardubického regionu spojená  s prezentací  stavebních  firem se stala již tradicí.

Reprezentační stavební ples se tradičně koná v ABC klubu Na Olšinkách v Pardubicích. K tanci a poslechu obvykle hraje osvědčený (nejen swingový) Big Band Relax a večerem provází zpěvák a moderátor Jiří Ševčík. Každoročně zveme některou z hvězd českého hudebního nebe.  Akce již přivítala Michala Davida, Petru Janů, Petra Spáleného se skupinou Apollo, Josefa Laufera, i Petera Nagye, Báru Basikovou, Dalibora Jandu či Leonu Machálkovou.

Samozřejmostí Reprezentačního stavebního plesu jsou kvalitní taneční vystoupení, chutný raut, výborná vína, příjemné prostředí a dobrá společnost. Přirozeně též tombola, a ta  na Stavebním plese ani nemůže být jiná než stavařská. Hodnotné ceny jako LCD televizi, GPS navigaci či sekačku na trávu totiž doplňují ryze tématické výhry - zednické lžíce, tatra s pískem či pořádná lopata.

Účast partnerských společností na této prestižní společenské akci je velkým přínosem a zvyšuje povědomí o participujících firmách nejen v Pardubicích a okolí, čehož jasným důkazem budiž superlativní mediální ohlasy plesu.

Bez účasti partnerů bychom tuto akci rozhodně realizovat nemohli, případě by bylo nutno podstatně slevit z nároků na kvalitu, což samozřejmě nechceme. Proto bychom rádi poděkovali těm, kteří umožňují, aby tento tradiční vrchol plesové sezóny v Pardubicích a okolí i nadále přinášel radost a zábavu městu s půlkoněm ve znaku.

9. Reprezentační stavební ples proběhne 21. 3. 2015 v ABC Klubu na Olšinkách.eBRÁNA webarchitect