CZECH MARKETING s. r. o.
Sladkovského 433
530 02 Pardubice
tel./fax: 466 657 585
E-mail:info@czech-marketing.com
WWW:www.czech-marketing.com

Reklamní kalendář

 

Firma Czech marketing vydala již sedmnáct úspěšných stolních kalendářů s kresleným humorem J. H. Lušovského. Pro příští rok jsme připravili osmnácté pokračování s názvem "Etiketa s humorem II 2016" s testovým kvízem na etiketu a novými vtipy, které ještě nebyly nikde publikovány.

 


Kdo jsme

Team agentury Czech marketing s. r. o.

Karel Pobuda Mgr. Lucie Hamplová Pavel Čáslavský
jednatel event manager grafik
Gabriela Čebišová Pavel Patík  Daniela Bébová
jednatelka, event manager  obchodní manager účetní

 


 

Doménou agentury Czech marketing je pořádání nejrůznějších kulturních a sportovních akcí, firemních party, promotion akcí, road shows, konferencí, školení, výstav a dalších tzv. special events. Tato oblast poskytovaných služeb je rozdělena na naši vlastní produkci a produkci pro klienty.

Nabízíme Vám ušití akce na míru.

Podle Vašich snů a cílů pro vás vytipujeme místa konání akce, zajistíme originální program, gradující scénář, catering domácí i mezinárodní kuchyně, pozvánky, prezentační materiály, aranžování prostoru, výzdobu, hostesky, dopravu, techniku, ozvučení, osvětlení, zvukovou grafiku, jingly a podkresy, videoprojekce, dokumentaci, atd.. Samozřejmostí je i vyhodnocení celé akce ex post.

Přebíráme za Vás veškerou zodpovědnost za zdárný průběh akce. Klademe důraz na její originální pojetí, perfektní organizaci a především garantovaný zásah Vámi vybrané cílové skupiny.

Akce s tváří, akce s Czech marketingem!eBRÁNA webarchitect