FIREMNÍ AKCE A EVENTY

OBCHODNÍ KONFERENCE, SEMINÁŘE, KONGRESY


Večírky, party a jiná neformální setkání nám dávají volné ruce pro kreativitu a to nás baví.

Navrhneme Vám téma, zajistíme vhodné prostory, ubytování, stylový catering, pozvánky, dekorace šité na míru, moderátora, kapely, DJ, doprovodný program, techniku, hostesky, kostýmy, kulisy, rekvizity, tombolu, dárky, fotokoutek a mnoho dalšího...vše naladíme tak, aby to korespondovalo s duchem Vaši společnosti nebo tématem večírku.

Naše vánoční i tematické party vždy provází pohodová atmosféra, vynikající catering a skvělá zábava. Uspořádáme pro Vás nezapomenutelný zážitek...

ROAD SHOW A AKTIVAČNÍ KAMPANĚ


Velkolepé firemní akce jsou naší parketou. Jsme více jak 25 let profesionály v oblasti event marketingu. Zařídíme indoor i outdoorové akce pro Vaše zaměstnance a jejich rodiny či obchodní partnery. Naše eventy jsou vždy promyšlené do detailů, nabité atraktivním programem, soutěžemi pro děti i dospělé, skvělým cateringem, profesionální technikou a kvalitním personálním zajištěním.

Akci Vám postavíme na klíč od pozvánek, přes zajištění hladkého průběhu akce až po závěrečný monitoring s důrazem na kladné prožitky všech účastníků. A věřte, že pozitivní vzpomínky zůstávají a pomáhají udržovat dobré jméno firmy.

S námi budete originální. Vyzkoušejte sami, rádi Vám na míru postavíme koncept Vašeho eventu, na který jen tak nezapomenete...

TEAMBUILDING A AKCE PRO ZAMĚSTNANCE


Slavnostní otevření je velice důležitým krokem pro uvedení nové firmy nebo pobočky na trh, ale i následné oslavy narozenin, dny otevřených dvěří, uvedení nových produktů na trh, výroční party nebo jakékoliv jiné firemní oslavy výjimečných událostí jistě zvednou prestiž Vaší společnosti.

Vymyslíme originální akci šitou na míru Vašim potřebám. 

Pokud potřebujete pomoct s organizací, jsme tu pro Vás...zajistíme Vaši firemní oslavu od A-Z...

VÝSTAVY A VELETRHY

výstavy

a

veletrhy


Potřebujete uspořádat firemní sportovní turnaj, ples pro zaměstnance, galavečer pro obchodní partnery nebo se chcete prezentovat veřejnosti pomocí zážitkového dne.

To vše a mnohem více pro Vás zajistíme na klíč přesně dle Vašich představ. 

Koncept můžeme pojmout zábavně nebo velice seriózně a dle tomu naladíme všechny ostatní aktivity.

Legrace, uvolněná elegance nebo přísná hight society? Nic není problém, zkušenosti máme se všemi typy akcí...Zkuste to s námi a nebudete litovat...


Nabízíme kompletní organizační zajištění konferencí, seminářů, sympozií, kongresů, prezentací pro partnery, firemních porad, školení, výročních či manažerských setkání ve všech odvětvích: pojišťovnictví, farmacie, lékařství, IT technologie, finanční služby aj.

Spolupracujeme s hotely a kongresovými sály po celé republice a zrealizujeme event včetně volnočasových aktivit až pro 2.000 osob.

Najdeme pro Vás vhodné prostory, zajistíme ubytování, catering, hostesky, dekorace, tiskoviny, reklamní dárky, zvukovou, světelnou a projekční techniku i případnou večerní party s doprovodným programem. Organizaci nechte na nás, vy se budete jen bavit...

VÁNOČNÍ VEČÍRKY A TEMATICKÉ PARTY


Nabízíme kompletní zajištění prezentace Vaší značky, produktu nebo služby u koncových zákazníků. Cílem je zasáhnout co největší cílovou skupinu v jejím přirozeném prostředí ať už samostatně koncipovanou roadshow po celé republice nebo jako součást například letních festivalů, koncertů, turnajů či jiných akcí, kde je zaručena vysoká návštěvnost. 

Reklamní kampaň v pohybu je skvělý nástroj pro reklamu, zvýšení povědomí o značce, zlepšení image společnosti, získání nových klientů či investorů, podporu PR, přímý prodej nebo jeho podporu.

Nenechte Vaši firmu stát na místě, buďte v pohybu a vyvolejte ve svých zákaznících pozitivní zážitky v souvislosti s Vaším brandem i mimo obvyklé místo Vašeho působení. My Vám s tím pomůžeme...

FIREMNÍ AKCE A FAMILY DAYS


Posilování vztahů mezi zaměstnanci je v dnešní době již nedílnou součástí interní firemní komunikace.

Ať už se rozhodnete pro teambuilding motivační, ztmelující kolektiv, posilující pracovní zdatnost a týmové dovednosti nebo jen odpočinkový, veřte, že nebudete litovat. 

Teambuilding je jednou z nejrozšířenějších aktivit týmového rozvoje a nejúčinější formou pro zlepšení výkonnosti celé organizace.

Ušijeme zábavný teambuilding na míru Vašemu kolektivu. Starosti nechte na nás, Vy se přijdete jen pobavit...

OTEVŘENÍ FIRMY, OSLAVY FIREMNÍCH VÝROČÍ


Zajistíme prezentaci Vaší firmy na různých důležitých událostech ve Vašem oboru nebo pro Vás zorganizujeme rovnou celý veletrh, kam budete moci pozvat své dodavatele, klienty a obchodní partnery. Vyrobíme pro Vás exkluzivní stánek, který Vás odliší od konkurence a všichni si ho budou dobře pamatovat. 

Jsme připraveni vyhovět i nejnáročnějším požadavkům na výstavní expozice z klasických i atypických materiálů a rozličných tvarů.

Navrhneme, zrealizujeme, dovezeme, nainstalujeme, vyzdobíme, dodáme tiskoviny, reklamní grafiku, hostesky, catering, deinstalujeme a odvezeme. Vy se můžete v klidu věnovat svým zákazníkům.

Buďte vidět, oslovte své zákazníky dřív než Vaše konkurence...S naší pomocí to půjde hravě...

SPORTOVNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Těšíme se na spolupráci s Vámi...